Nie przegap naszych Super Promocji.


100% Organiczna Kawa

Superb Antyoksydant Coffee to naprawdę przełom w przemyśle kawowym od setek lat.Nasza Super Kawa dostarcza sześć razy więcej antyoksydantów niż najlepsza kawa na świecie.

Nasza Super Kawa

Najzdrowsza Organiczna Kawa czyli “Super Organiczna Kawa”, tak nazwaliśmy kawę wyprodukowana przez firmę Living Good Coffee. Opatentowany proces technologiczny użyty przy jej produkcji,to najnowocześniejsza metoda palenia, dzięki której możemy w pełni korzystać z benefitów jakie posiadają zielone organiczne ziarenka kawy. Dla przypomnienia-kawa to najbogatsze źródło antyutleniaczy (poliphenoli) na ziemi. Brak goryczy,skoków ciśnienia , niezakwaszanie organizmu I ogromna moc antyutleniaczy powoduje ze nie tylko możemy się nią delektować ale I poczuć lepiej. A jej “energia do życia” pozostaje w naszym ciele do 7-miu godzin.
Kawa ta dzięki ogromnej ilości antyutleniaczy posiada duży potencjał leczniczy widoczny przy regularnym jej spożywaniu. Jest to najwyższej jakości kawa z certyfikatem USDA Organic o wspaniałym smaku i aromacie pochodząca z czystych ekologicznych farm Costa Rica.

Wybraliśmy Polonię jako pierwszy rynek na, którym pojawiła się ta niezwykła kawa bo wiemy jak bardzo Polacy są zakochani w kawie i jak wielu koneserów jest wśród nas. A amerykańscy naukowcy czekają na wasze opinie I recenzje na jej temat. Chcieli by się dowiedzieć czy ich 7-mio letnie badania przełożą się na Wasze słowa uznania.